Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Мої статті

Наш спорткомплекс

Збудували басейн за Союзу, а запрацював — за Незалежності

Першими оновлений басейн випробували зорянські старшоклассники

Оновлений басейн, який простоював понад десять років, відтепер працюватиме у с. Зоря, що у Рівненському районі. Весь минулий рік владці шукали гроші та спонсорів для завершення реконструкції басейну. А днями він гостинно відчинив двері для відвідувачів. Займатися у ньому зможуть учні місцевої школи-гімназії та всі небайдужі до плавання.
Пісні, музика та танці — вагома культурна складова спортивного свята. Концерт, вартий відкриття олімпіади, влаштували гостям вихованці Зорянської НВК школи-гімназії. Так вони віддячували посадовцям, які знайшли кошти й відремонтували басейн у спортивному комплексі поблизу зі школою.
Басейн, як і спортивний комплекс, був побудований ще за радянських часів. Проте з часом приміщення руйнувалося, а заклад так і не запрацював. Із 2001 року тут розпочалися ремонтні роботи.
— У 2004 році реконструювали спортивний та боксерський зали, приміщення для занять різноманітних секцій, — розповів перший заступник голови Рівненської РДА Сергій Подолін. — Частково тоді й завершили приміщення басейну, проте для запуску він був не готовий. Удруге питання відновлення басейну виникло минулого року, тоді рішенням районної ради були виділені кошти на завершення його будівництва та запуск.
Щоправда, підключити його до котельні, що є на території спорткомплексу, не вдалося — її реконструкцію поки не завершили, хоч кошти на це теж знайшли. Тому наразі басейн обслуговує райтеплокомуненергія.
Спортивний комплекс у першу половину дня приймає заняття з фізкультури місцевих школярів, а вже по обіді тут працюють різноманітні секції. Минулого року на завершення басейну витратили більше 900 тисяч гривень. Тут оновили ванну басейну, повністю замінили базу для проведення тренувань та змагань. Проте посадовці не нарікають, адже всі ці гроші підуть на оздоровлення дітей.
— Відновлення роботи басейну й спортивного комплексу в цілому, — справжній великий подарунок і не лише для Зорі, а й для всього району, — переконаний голова Зорянської сільської ради Анатолій Гуз. — Адже прикро, що часом ідуть в армію хлопці, а плавати не вміють.
25-метровий басейн на чотири доріжки може одночасно вмістити до 20-ти бажаючих займатися плаванням. Наглядатимуть за плавцями вчителі фізкультури, адже спеціальних тренерів у спортивному комплексі поки немає.
— Якщо з наступного навчального року введуть плавання в програму, то в басейні зможуть займатися учні всіх класів. Треба буде лише мати довідку від дерматолога і терапевта про стан здоров’я, — каже вчитель фізкультури Зорянської НВК школи-гімназії Олексій Пархомей. — Думаю, що згодом вирішиться й питання з абонементами для інших бажаючих.
Планується, що в додаток до басейну у комплексі відремонтують і дві сауни. Тому комплекс буде ще й оздоровчим. А ще тут сподіваються: його вихованці обов’язково привезуть сюди Jлімпійський вогонь.
Категорія: Мої статті | Додав: WhiteLight (26.11.2010)
Переглядів: 361 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1. Kinder (22:47 П`ятниця) Спам
biggrin

Добавить комментарий