Вітаю Вас, Гость
Головна » 2014 » Березень » 17 » Заходи_Афганістан
19:41
Заходи_Афганістан

Війна. Чужа. Неждана.  Непотрібна.

Геройство. Біль. Дочасна сивина.

 

   Під таким гаслом з 10 по 13 лютого  в Зорянському НВК «школа-гімназія»  в рамках військово – патріотичного місячника пройшли заходи, приурочені 25-й річниці виведення військ з Афганістану.  Учні активно взяли участь у прес – конференції «Час і досі не загоїв рани».

   

У приміщенні бібліотеки організовано тематичну виставку літератури на тему «Афганістан болить в душі моїй».

   Посивіли завчасно хлопці – афганці. Ще й донині йдуть у тривожних снах у бій, затуляючи від куль один  одного. Їм досі важко повертатися до цих чорних сторінок у їхньому житті, та ще важче вирвати їх, знищити і забути. З одним із них, Харламовим   Віктором, зустрілися учні 9 –А класу та привітали зі святом.

      Бої закінчуються, а історія вічна. Залишилась в історії й афганська війна. Але в пам’яті людській їй ще жити довго, тому що її історія написана кров’ю солдатів і слізьми матерів. Так під час уроку історії учні переглянули відеоролики про жахи Афганістану.

 Класний керівник 6 –Б класу  провела змістовну  годину спілкування «Афганістан болить в моїй душі»

  В ході Тижня учні 7-х класів взяли участь у конкурсі читців-декламаторів «Забули б люди назавжди всі війни…».

  « Летіли в Україну «чорні тюльпани»..» так починався урок пам’яті для  учнів 10-11 класів, який провела учителька історії Парфенюк Н.М. Сум і біль був у  очах старшокласників, коли переглянули кадри із кінофільму «9 рота»

  

  Нашим солдатам говорили, що вони виконують інтернаціональний обов’язок, тобто захищають братній народ. І вони, сліпо обдурені, «наводили лад» у тій країні. І про це дізналися школярі 9- х класів під час перегляду фільму «Остання висота Едуарда Єрьоменка в Афганістані».

  Запалили свічку памяті і школярі 10 –А класу і згадали про тих, які мріяли про майбутнє.

Можна переосмислити все, але є вічні моральні цінності. Тож свої творчі роботи представили учні 10 –Б класу.

 

Заключним акордом проведених заходів була літературно-музична композиція «Де виростає ненависть – сміється смерть» (підготувала учитель-філолог Бокій Л.О.)

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 290 | Додав: Romashka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Добавить комментарий