Вітаю Вас, Гость

 

  1.  

Токар  Юлія Миколаївна

07.08.1980

учитель укр. мови та літ.

І

  1.  

Кірак Уляна Миколаївна

16.06.1991

учитель укр. мови та літерат.

спец.

  1.  

Оліферчук Ніна Григорівна

04.09.1957

учитель укр. мови та літерат.

вища

  1.  

Власик Олена Іванівна

24.02.1978

учитель укр. мови та літерат.

І

  1.  

Бокій Людмила Олексіївна

04.11.1958

учитель укр. мови та літерат.

І

  1.  

Павлюк Людмила Миколаївна

20.01.1962

учитель світової літератури

вища

  1.  

Скляр Оксана Леонідівна

11.01.1983

учитель історії

спеціаліст

  1.  

Парфенюк Надія Михайлівна

19.09.1952

учитель історії

вища ст.вчитель

 

  1.  

Переходько Анжела Миколаївна

03.03.1981

учительc історії

ІІ

  1.  

Борщик Людмила Іванівна

05.06.1957

учитель математики

вища ст.вчитель

  1.  

Рачкелюк Андрій Валерійович

26.09.1993

учитель інформатики

 

Молодший спеціаліст

 

  1.  

Родак Сергій Григорович

08.08.1946

учитель математики

вища вчит.методист

  1.  

Рачкелюк Ганна Павлівна

25.07.1951

учитель математики

вища ст.вчитель

  1.  

Шевчук Катерина Анатоліївна

01.03.1992

учитель математики

спец.

  1.  

Васильчук Оксана Вікторівна

26.04. 1977

учитель математики

вища ст.вчитель

  1.  

Тарковський Микола Васильович

27.04.1950

учитель фізики

вища

 

  1.  

Березюк Вікторія Миколаївна

14.01.1990

учитель фізики

спец

  1.  

Галабурда Тетяна Олександрівна

15.03.1984

учитель інформатики

І

  1.  

Тарковська Любов Василівна

16.01.1952

учитель біології

вища ст.вчитель

 

  1.  

Бойчук Олена Володимирівна

24.04.1980

учитель біології

ІІ

  1.  

Глодзь Альона Анатоліївна

10.02.1988

учитель біології

спец.

  1.  

Дембицька Світлана Феофанівна

23.06.1961

учитель хімії

вища вчит.методист

 

  1.  

Місько Наталія Василівна

11.08.1978

учитель хімії

вища

  1.  

Проказюк Марина Іннокентіївна

11.10.1957

учитель географії

вища, вчит.методист

 

  1.  

Гелешко Надія Віталіївна

22.11.1984

учитель англійської мови

ІІ

  1.  

Менчинська Ірина Романівна

28.11.1991

учитель німецької

мови

спец.

  1.  

Мануйлик Світлана Віталіївна

04.10.1966

учитель

англійської мови

вища

  1.  

Веремейчик Алла Василівна

05.04.1966

учитель

англійської мови

вища

  1.  

Юхимчук Оксана Любомирівна

24.05.1978

учитель

англійської мови

І

  1.  

Омельчук Майя Сергіївна

16.09.1993

учитель

англійської мови

спец.

  1.  

Кратюк Наталія Юріївна

05.04.1982

учитель

англійської мови

ІІ

  1.  

Прокопчук Надія Олексіївна

 07.09.1952

учитель трудового

навчання

вища ст.вчитель

 

  1.  

Коваль Іван Богданович

07.07.1989

учитель трудового

навчання

спец.

  1.  

Пухкий Олег Степанович

29.10.1959

учитель трудового

навчання

вища

  1.  

Скрипнюк Оксана Олексіївна

03.04.1975

учитель трудового

навчання  

вища

  1.  

Чорнобай Юрій Олегович

05.05.1974

учитель

фізичної культури

вища

  1.  

Пархомей Олексій Кузьмич

05.01.1949

учитель

захисту Вітчизни

вища ст.вчитель

 

  1.  

Фізик Андрій Віталійович

01.09.1993

учитель

фізичної культури

спец.

  1.  

Шилюк Наталія  Петрівна

02.06.1972

учительпочаткових класів

вища

  1.  

Вознюк Леся Арсентіївна

30.06.1959

учитель

музич. мистецтва

спец.

  1.  

Овдієнко Володимир Володимирович

23.12.1971

заст.

директора з АГР

спец.

  1.  

Зберун Ірина Миколаївна

17.10.1987

учитель

початкових класів

ІІ

  1.  

Вознюк Лариса Сергіївна

18.07.1959

учитель

початкових класів

вища ст.вчитель

 

  1.  

Семенюк Людмила  Іванівна

31.10.1960

учитель

початкових класів

вища вчит.методист

 

  1.  

Шевчук Наталія  Адамівна

20.05.1954

учитель

початкових класів

вища

  1.  

Дацик Неля Григорівна

28.03.1968

учитель

початкових класів

вища ст.вчитель

 

  1.  

Цимбаліст Світлана Мирославівна

06.04.1968

учитель

початкових класів

вища ст.вчитель

 

  1.  

Варварук Людмила Олексіївна

12.07.1962

учитель

початкових класів

вища

  1.  

Капріян Вікторія Лук’янівна

25.08.1964

учитель

початкових класів

вища ст.вчитель

 

  1.  

Денисюк Ганна Миколаївна

05.11.1989

учитель

початкових класів

спец.

  1.  

Ковальчук Галина Іванівна

23.04.1960

учитель

поч. класів

вища ст.вчит.

  1.  

Годун Ніна Григорівна

15.06.1960

учитель

початкових класів

вища

  1.  

Бєлка Софія Михайлівна

04.12.1987

учитель

початкових класів

спец.

  1.  

Брошук Юлія Миколаївна

27.04.1993

учитель

початкових класів

спец.

  1.  

Максимчук Наталія Степанівна

06.11.1990

учитель

початкових класів

спец.

  1.  

Малонос Юлія Олексанрівна

18.06.1982

учитель

початкових класів

спец.

  1.  

Ковтунович Олена Миколаївна

25.07.1987

вихователь ГПД

 

ІІ

  1.  

Данильченко Юлія Сергіївна

09.01.1979

практичний психолог

вища

  1.  

Дмитрук Оксана Ростиславівна

20.03.1984

педагог-організатор

ІІ

  1.  

Бурмай Інна Петрівна

14.12.1993

учитель фізики

спец.

  1.  

Жарська Марія Василівна

20.11.1994

учитель математики

бакалавр

  1.  

Шаріпо Анна Вадимівна

17.10.1992

соціальний педагог

спец.

  1.  

Семенюк Юлія Сергіївна

11.07.1994

учитель біології

бакалавр

  1.  

Корень Марина Петрівна

17.08.1993

учитель інформатики

спец.

%